İkra Education Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

2010 yılında Birleşik Krallık’ta kurulan ikraeducation, 8 yılı aşkın süredir öğrencilere ve ailelerine, yüksek kalite standartlarında, yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sağlamaya devam ediyor.

Doğru Yönlendirme

Hayatta başarılı olabilmek için iyi bir mentör gereklidir. Mevcut durumunuzu ve ihtiyaçlarınızı isabetli bir şekilde analiz edip, bu kapsamda doğru bir yönlendirme yapıyoruz.

Farklı Bölgeler

Dünya’nın dört bir tarafında bulunan onlarca ülke ve yüzlerce şehirden, sayısız farklı kategori ve seviyelerde dil eğitimi, yüksek öğretim ve sertifika programlarına öğrenci gönderiyoruz.

Eksiksiz Bilgilendirme

Katılmak istediğiniz eğitim programına yönelik tercihiniz ile ilgili olarak bilmeniz gereken tüm bilgileri sunuyoruz ve bu sayede herhangi bir sürpriz ile karşılaşmanıza fırsat vermiyoruz.

Aile Hassasiyeti

Özellikle genç yaştaki hanımların yurtdışı eğitim serüvenlerini, İslâmi kural ve hassasiyetlere uygun bir şekilde tecrübe etmeleri için en az aileleri kadar hassasiyet gösteriyoruz.

Kesintisiz İletişim

Kültürüne yabancı olduğunuz ve kimseyi tanımadığınız bir yerde karşılacağınız problemleri tek başınıza çözmebilmek çok zordur. Her zaman olduğu gibi işte tam bu noktada da yanınızdayız.

Yüksek Memnuniyet

Bizimle ilk temasa geçtiğiniz andan, yurtdışına gidip tekrar evinize döneceğiniz ana kadar her aşamada, karşılaştığınız her türlü probleminizi çözmeye çalışarak, yüksek memnuniyet garantisi veriyoruz.

Ikra Education ile her şey benim için daha kolay oldu. Gideceğim şehir, dil kursu, vize başvurusu, konaklamayı benim için seçip ayarladılar. Vize hazırlık aşaması onların yardımı ile çok kolay ve hızlı oldu, sonuç ise olumluydu ve Southampton maceram başlamış oldu 🙂 Oraya gittiğimde ise desteklerini hiçbir zaman esirgemediler. Şimdi oradaki sevdiklerimi tekrar ziyaret edeceğim günü dört gözle bekliyorum.

M. Gülnar, Öğrenci

15
Ülke

128
Şehir

195
Okul

324
Öğrenci